Kızlık testi


Kızlık testi
yada diğer adları ile kızlık zarı muayenesi , bekaret kontrolü, bekaret muayenesi nasıl yapılır, kızlık testi acı verir mi , kızlık zarı muayenesi kayıtlara geçer mi , kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır, ( sitelerde fiyat yazılmaz ) kalıcı kızlık zarı dikimi yani flep yöntemi kaç sene gider, geçici kızlık zarı dikimi kaç gün içinde ilişki gerektirir, esnek kızlık zarı dikilebilir mi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , parmak ile kızlık zarı bozulması olur mu , sürtünme şeklinde ilişki yaşadım kızlık zarı bozulmuş mudur , kızlık zarı kanı nasıldır, kızlık zarı diktirenlerin yorumları nasıldır, kızlık testi fiyatları kaç paradır , vakum kürtaj nasıl yapılır, İstanbul'da kürtaj ücretleri kaçadır? Diyerek kafaya taktığınız her türlü bekaret ve çocuk aldırma ile alakalı sorularınıza bu yazımızda cevap bulacaksınız. 

*** Kızlık Zarı Muayenesi ve Dikimi Fiyat Listesini WhatsApp'tan isteyin ***  ( kişiler listesine kaydetmeniz gerekmez - gizli kalır )

İstanbul'da kızlık testi yapan doktorlar için tıklayınız.

Kızlık testi nasıl yapılır ?

Kızlık testi , bakirelik testi yada kızlık zarı muayenesi genellikle tam birleşme içermeyen cinsel ilişkilerde, ön sevişme şeklinde sürtünme ile ilişki kurma , abartılı masturbasyonda parmakla kızlık zarı bozulması, düşme , denize bacaklar açık çivileme atlama gibi kazalarda kızlık zarından birkaç damla kan gelmesi durumlarında kızlık zarı bozulmuşmudur , yoksa sadece kızlık zarı zedelenmesimidir, gelecekte evlilik durumunda gerçek cinsel ilişkide kan gelir mi ?şeklindeki şüpheli durumlarda kızlık testi yapmak dışında net sonuç verecek bir yöntem yoktur. Kızlık zarı resmi çekerek bir jinekoloğa göndermek , yada arkadaşlara WhatsApp üzerinden yollamak sizi sonuca ulaştırmaz. Peki kızlık testi nasıl yapılır , korkacak birşey değil , jinekolog gözü ile bakarak kızlık zarı muayenesi yapar, yani kızlık zarına kesinlikle dokunulmaz. İstanbul'da kızlık testi fiyatı ortalama şu kadar tl civarıdır diye yazmıyoruz.

*** Kızlık Zarı Muayenesi ve Dikimi Fiyat Listesini WhatsApp'tan isteyin ***  ( kişiler listesine kaydetmeniz gerekmez - gizli kalır )

Kızlık testi hasta yorumları için tıklayınız.

Kızlık zarı dikimi

Mayıs 2019 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikimi müdahaleleri jinekolojide önemli yer tutan uygulamaların başında gelmektedir. Bekaret tamiri yada tıbbi adı ile himenoplasti ameliyatları birden fazla metodla gerçekleştirilir , tüm dünyada en popüler olan ve halen en iyi yöntem olarak bilinen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ülkemizdede en çok tercih edilen zar dikim metodudur , lokal anestezi ile 25 dakikada acı ve ağrı olmadan yapılır , dikim sonrası hasta günlük yaşantısına aynen devam eder, diktirdikten sonra en erken cinsel ilişkiye 20 gün sonra girebilir, fakat işlem uzun sürelidir, 10 sene sonra bile cinsel ilişki olsa büyük olasılıkla kızlık zarı kanı gelecektir. Buna karşılık daha eski bir yöntem olan geçici kızlık zarı dikimi ise 15 dakikada yapılan daha basit bir işlemdir , en fazla 10 gün dayanır, ama aynı gün bile cinsel ilişkiye girmek mümkündür. Bunların dışında vajina daraltma, labioplasti gibi başka operasyonlarla kombine edilen hymenoplasty müdahaleleride vardır , ayrıca daha zor bozulan çift kat flep yöntemide sıkça tercih edilir.

*** Kızlık Zarı Muayenesi ve Dikimi Fiyat Listesini WhatsApp'tan isteyin ***  ( kişiler listesine kaydetmeniz gerekmez - gizli kalır )

İstanbul'da kızlık zarı dikimi yapan doktorlar arasında en iyi sonuç verenler için tıklayın. 

Lazerle kızlık zarı dikimi

Lazerle kızlık zarı dikimi yapılabilir mi diye çok soran oluyor , nerdeyse lazerle doğum yaptırılıyor mu diyenler bile çıkacak yakında bence. Tıbbi lazer ışınları operasyonlarda dokuyu kesmek veya yakmak için uzun zamandır kullanılır , ama lazer ile dikmek , yapıştırmak , dokuları birleştirmek mümkün değildir, dolayısı ile lazerle kızlık zarı dikimi yapılamaz. Cerrahi kızlık zarı dikimi esnasında lazer cihazı ile operasyon bölgesinde küçük noktavi yanıklar oluşturmak lazerle kızlık zarı dikimi anlamına gelmez. Lazerle ancak geçici vajina daraltma sağlanabilir, oda kalıcı yanık izleri ve ilişkide penisi rahatsız eden pürüzlü vajinal yapı oluşturduğu için mantıklı değildir.

*** Kızlık Zarı Muayenesi ve Dikimi Fiyat Listesini WhatsApp'tan isteyin ***  ( kişiler listesine kaydetmeniz gerekmez - gizli kalır )


Bu yazıyı hazırlarken kızlık testi hakkında alıntılar yaptığım web sitesi için değerli hocamıza teşekkür ederim.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Su ile bekaret testi

Kızlık testinde neler belli olur ?

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.