Kızlık testi nasıl yapılır ?

Bekaret kontrolü, kızlık zarı muayenesi, bakirelik testi gibi isimlerde verilen kızlık testi nasıl yapılır konusuna detaylı girmeden önce himen yani kızlık zarı konusunda şüphesi olupta kızlık testi yaptırmaya çekinen bayanların için rahatlatalım. Kızlık zarı muayenesi esnasında jinekolog hastanın kızlık zarına dokunmaz, tamas etmez, yada vajina içine herhangi bir tıbbi alet veya cihaz sokmaz, tamamen gözle bakarak bakireliğinizin bozulup bozulmadığını, kızlık zarı çeşidinizi ve en önemliside ileride evlendiğinizde gerdek gecesinde kızlık zarı kanı gelip gelmeyeceğini söyler. Tam bir cinsel ilişki olmasa bile sürtünme yolu ile veya başka sebeplerle az veya çok bakirelik kanı gelmiş ise kızlık zarının bozulmuş olma ihtimali yüksektir. Bazı durumlarda kızlık zarı muayenesinde saat 9 veya 3 hizasında çentiklenme tespit ederiz ama hastanın hikayesinde kanama varsa bu kısmi yırtıklarda gerdekte kanamaya engel teşkil edecektir ve hasta için bu önemli ise kızlık zarı dikimi tavsiye ederiz.
Özelliklikle esnek kızlık zarına sahip olan bayanlarda cinsel ilişkiye girildiğinde kızlık kanı gelmez ve bu durum gerdek gecesinde oldu ise sıklıkla kızlık testine götürülür, böyle bir durumda dikkatli ve kızlık zarı üzerine yoğunlaşmış bir jinekolog esnek zar üzerinde vajina duvarına ulaşan bir yırtık olmasa bile bayanın gerdek öncesi cinsel ilişkisi var ise zarın ortasındaki adet deliğinde penis girişi ile genişleme ve eskiye ait içten ayrışmalar,  ilişkiye müsait oranda genişlemiş bir vajinayı kolaylıkla tespit eder.

Bu yazımızda kızlık testinin nasıl yapıldığı mevzumuzla ilgili kızlık zarının yırtıldığı nasıl anlaşılır, hemen kan gelir mi, kızlık testi nasıl yapılır video izleyebilirmiyiz, bekaret testi ücreti ne kadardır, kızlık bozma videosu izledim herkeste aynımıdır, kızlık zarı zedelenmesi nasıl olur, bozulma ile arasında ne fark vardır, bekaret testi nasıl yapılır resimli anlatım bulabilirmiyim, bekaret kontrolü nedir, nerde yapılır, kızlık zarı nerededir, ne renktir ? Gibi benzer alt konularada cevap bulacaksınız.

Kızlık testi

Bekaret kontrolü yada kızlık zarı muayenesi adlandırmasıda yapılan jinekolojik teşhis metodu hakkında geniş bilgi almak için kızlık testi başlıklı yazımızı tavsiye ederim.

Kızlık testi fiyatı

2016 senesi için İstanbul'da kızlık zarı muayenesi ücretlendirme bilgisi elde etmek için kızlık testi fiyatı adlı makalemizi okuyun yada Bakırköy'deki muayenehanemizi telefonla arayın yada WhatsApp'tan yazın.


Kızlık testi ile neler belli olur ?

Kızlık zarı muayenesinde ne gibi sonuçlar alacağınız merak ediyorsanız, kızlık testinde neler belli olur başlıklı yazımıza göz gezdirin.

Kızlık zarı dikimi

Bozulmuş olan kızlık zarını cerrahi olarak nasıl tamir ettiğimizi ve yeniden kanama potanyeli olan gerçek kızlık zarına nasıl çevirdiğimizi anlamak için kızlık zarı dikimi konulu yazımızı okuyun.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Avrupa yakası İstanbul'da 2019 Nisan başı itibarı ile himenoplasti ücretlerini öğrenmek için kızlık zarı dikimi fiyatı başlıklı yazımızı inceleyin, veya bizi telefonla arayarak, WhatsApp'tan yazarak güncel fiyat listemizi isteyin.

Kızlık zarı dikimi Samsun

Samsun ili ve civar ilçelerinde kızlık zarı dikimi yapan doktorlar ve Samsun'da kızlık zarı dikimi fiyatları için kızlık zarı dikimi Samsun başlıklı yazımızı tavsiye ederim.


Kızlık testi nasıl yapılır konusu için site kullanım kuralları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık testi

Su ile bekaret testi

Kızlık testinde neler belli olur ?

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.