Kızlık testi raporu

Bakire olup olmadığınızdan emin değilseniz, yada evleneceğiniz kişiye bekaretinizi ispatlamanız gerekiyorsa kızlık testi raporu yada eski tabir ile bekaret raporu almak isteyebilirsiniz. Kızlık zarı muayenesi sonucu çıkan bulguların rapor halinde verilmesi için hangi sağlık kurumundan kağıt almak gerekir, savcılık emri gerekir mi, devlet hastaneleri kızlık testi yapar mı, kızlık raporunu nereden alabilirim, kızlık testi raporunda ne yazar gibi sorularınıza yanıt almak için aşağıdaki linke tıklayarak bana yorum şeklinde soru gönderebilirsiniz, tüm yorumlar ve sorular cep telefonuma düştüğü için birkaç dakika zarfında yanıt yazabiliyorum, uyku saatleri hariç :

DOKTORA SORU SOR        CEVAPLARI OKU

Eski zamanlarda kızlık testi raporu kağıt olarak verilebilirdi, ama zamanla bu raporlar ciddi dava konusu olmaya başladı, bazıları bakire olmasada para karşılığı rapor satın alarak bunları dava konusu etti, derken mahkeme emri olmadan bekaret raporu vermek yasak oldu. Yani şu anda ben dahil özel bir jinekoloğa gidip kızlık testi yaptırabilirsiniz, kızlık zarınızın çeşidini, bozulup bozulmadığını, ileride gerdek gecesinde kanama olup olmayacağını öğrenebilirsiniz, ama bu sonuçları yazılı imzalı bir rapor halinde alamazsınız, bunun için bir mahkeme emri gerekir.

İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde kızlık testi fiyatlarının ne kadar olduğunu öğrenmek, hatta kızlık zarı dikimi ücretlerinin kaç paradan başladığını sormak için bizi telefonla arayabilirsiniz, yada WhatsApp  den güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Bekaret testi ücreti için WhatsApp tan ulaşabilirsiniz, bekaret raporunda ne yazar yukarıda açıkladım, bekaret testi yapan hastaneler mahkeme emri isterler, bekaret raporunda neler yazar detaylı anlattım, kızlık zarı muayenesi hangi hastanelerde yapılır ? Bizim özel muayenehanemiz dahil birçok jinekoloji olan sağlık kuruluşunda yapılır, bekaret kontrolü yaptıranlar mahkeme emri olmadan rapor alamazlar, kızlık testi nasıl yapılır video izlemek için youtube kanalımıza bakınız, kızlık zarı muayenesi yaptıranlar ile forum sayfamızda görüşebilirsiniz.

     KIZLIK TESTİ YORUMLARI


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık testi

Su ile bekaret testi

Kızlık testinde neler belli olur ?

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.