Bekaret testi yapan hastaneler

Bekaret testi yapan hastaneler ile alakalı birşeyler söylemeden önce İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayabilir, ayrıca WhatsApp  yazabilirsiniz, yine açacağımız konu ile ilgili olarak, bekaret testi evde nasil yapilir detaylı anlatıyoruz, kızlık zarına hangi bölüm bakar net olarak açıklıyoruz, kızlık zarı muayenesi hangi bölümde yapılır bilgi veriyoruz, bekaret testi raporu örneği nasıl olmalıdır söylüyoruz, bekaret testi ücreti ne kadar tutar parasal bilgide veriyoruz, kızlık zarı muayenesi kayıtlara geçer mi gibi kanuni yönlerdede durumu inceliyoruz, kızlık zarı muayenesini herkes yaptırabilir mi yoksa yanlında anne veya baba olması gerekir mi, izmir bakirelik testi nasıl oluyor gibi bilgileride unutmuyoruz.

Özel sektöre bağlı sgk anlaşmalı hastane ve tıp merkezlerinde ve sgk bağlantısı olmayan özel jinekolog muayenehanelerinde bekaret testi yaptırmanız mümkündür, ama çıkan sonucu bir kağıda yazdırıp bekaret raporu gibi veya daha alt düzey bir evrak olarak alamazsınız, yazılı kızlık raporu için mahkeme kararı gerekir. Ama nede diyeceksiniz, bayanların bakire olup olmaması kendi özel yaşantılarının bir parçası olarak görüldüğü için şu anda bakire bir bayan 5 dakika sonra cinsel ilişkiye girerek veya sürtünme gibi kısmi temaslarla bekaretini kaybedebilir, bu durumda verilecek hertürlü bekaret raporu toplumu yanlış yönlendirecektir, işte bu mantıktan dolayı bakirelikle ilgili rapor vermek yasaktır. İşin diğer yönüde esnek kızlık zarına sahip olan bayanların durumudur, ortada dev bir adet geçiş deliği olduğu için ilk bakışta cinsel ilişkiye girilmiş yani bozulmuş kızlık zarı görünümündedir, ilişkiye müsait olan bu zar yapısındaki bayanlara bakire demek veya bakire değildir demek, birde bunu rapor haline getirmek oldukça zor olabilir. Gerçi benim gibi özellikle zar üzerine çalışan jinekologlar ilişkiye girmiş ile girmemiş esnek kızlık zarlarını birbirinden kolaylıkla ayırd edebilirler.

Birçok bayan toplum baskısı ile kendi hakkındaki söylentileri kırmak için veya evveliyatını ispatlamak için bekaret raporu çıkartmak ister ve çeşitli sağlık kuruluşlarını gezer ama hangi kapıyı çalsa savcılıktan kağıt getir, mahkemeden karar çıkarttır gibi olmayacak şartlar ileri sürülür, bekaret testi yapan hastane bulunamayınca özel jinekolog muayenelerinde kızlık zarı muayenesi olurlar ama sonucu rapor halinde vermek yinede mümkün olmaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık testi

Su ile bekaret testi

Kızlık testinde neler belli olur ?

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.