Kızlık zarı muayenesi fiyatı

Kızlık zarı muayenesi fiyatı 2019 senesi için ne kadardır, kızlık testi ücretine bekaret raporuda dahilmidir, devlet hastanelerinde isteğe bağlı kızlık zarı muayenesi yapılabilir mi, kızlık testi nasıl yapılır, kızlık zarı muayenesi esnasında kızlık zarı bozulabilir mi, zedelenmiş kızlık zarı muayene esnasında büsbütün bozulur mu, evde kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır, kızlık zarı muayenesi için hangi doktora gitmek gerekir, bekaret raporu kaç sene geçerlidir gibi sorular sizi rahatsız ediyorsa uykularınızı kaçırıyorsa bu yazımı pür dikkat okuyunuz, okumak zorsa İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayabilirsiniz, kızlık zarı muayenesi fiyatından lafa girerek bekaretle ilgili aklınıza ne geliyorsa sorabilirsiniz, soracaklarınızı unutursanız tekrar arrasınız sorun değil, ayrıca WhatsApp dende yazarak kızlık testi ücreti, kızlık zarı dikimi fiyatı gibi detayları liste halinde indirebilirsiniz.

 Kızlık zarı muayenesi devlet hastanesinde yapılır mı ?

 Bekaret toplumumuzda hassas konular arasında sayıldığı için devlet hastanesine gidipte keyfi olarak kızlık zarı muayenesi yaptıramıyorsunuz, ancak bir mahkeme kararı ile sevk yazınız varsa bu gerçekleşecektir, dolayısı ile bekaret raporu veya kızlık zarınıdaki son durumu gösterir bir belge, kağıt alamıyorsunuz. SGK ya bağlı özel hastanelerdede durum bu şekilde ama özel jinekolog muayenehanelerinde durum farklı diyebilirim, bekaret raporu verlmesede en azından detaylı olarak kızlık zarı muayeneniz yapılır ve size açıklanır.

 Kızlık zarı muayenesi fiyatı Ankara

 Kızlık zarı dikimi üzerine çalışan bir doktor olarak İstanbul dışındadanda biröok hastam geliyor, başta Ankara olmak üzere. Ankara'dan arayanlarda kızlık zarı muayenesi fiyatını soruyorlar ama zaten gerek İstanbul gerekse diğer ilerden gelenlere aynı fiyat listesini uyguluyorum, WhatsApp  den listeyi isteyebilirsiniz.

 Kızlık zarı muayenesi İstanbul

Bakırköy'deki yıllardır işlettiğim özel muayenehanemde bekaret konusunda şüpheleri olan birçok bayan kızlık testi için geliyor, bozulmuş olarak çıkanlar ve esnek kızlık zarına sahip olanlar evlendilerinde kızlık zarı kanama beklentilerini karşılamak için kızlık zarı dikimi ameliyatı taleb ediyorlar.

 Evde bakirelik testi nasıl yapılır ?

Bu konuda tecrübeli bayanlar size anlatacaktır, aynanın üzerine çömelip hafif ıkındığınızda küçük dudakların arasından kızlık zarınızı görebilirsiniz, üzerinde minik bir adet deliği olması normaldir, bu delik genelde 1 cm den daha küçük bir kalibreye sahiptir, ama rahim girişinde pimpon topu boyutlarında ortasında nokta gibi bir delik olan kırmızı bir oluşumu görebiliyorsanız büyük ihtimalle kızlık zarınız bozulmuştur. Kızlık zarı çeşitleri her bayanda farklı olma ihtimalini göz önünde bulundurursak bu anlattığım yöntem sizde başarılı sonuç vermeyebilir, en iyisi jinekolog muayenesi ile kızlık testi yaptırmanızdır.

Kızlık testi raporu örneği

Birçok genç bayan asistanlarıma WhatsApp üzerinden ulaşarak kızlık testi raporu örneği istiyor, sanıyorum rapor örneğini printe edip boşlukları kendileri doldurmayı planlıyorlar :) ama bekaret raporu vermek yasak olduğu için geçerli olma ihtimalide yoktur.

Kızlık zarı muayenesi yaptıranlar

Henüz bekaret muayenesine girmediyseniz ama kızlık zarı muayenesi yaptıranların sgk sisteme işlenip işlenmediğini merak ediyorsanız sgk anlaşmalı özel sağlık kuruluşları ve devlet hastanelerinde her işlemin sisteme işlenme zorunluluğunu bilmelisiniz, ama özel jinekolog muayenehanelerinde sgk anlaşması olmadığı için yarın öbürgün kızlık zarı muayenesi ile ilgili bir kaydın karşınıza çıkma ihtimali olmayacaktır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı muayenesinde bekaretin bozulmuş olarak çıkması genelde kalıcı kızlık zarı dikimi fikrini doğurur, zaten bekarete önem veren kişiler herhangi bir sebeple kızlık zarı bütünlüklerini kaybettiklerinde yeniden bakire olmak isteyeceklerdir. Cerrahi teknik olarak flep yöntemi adı verilen bekaret ameliyatında vajşina dokusundan ince tabaka mukoza kaldırılarak yeni bir kızlık zarı yapılır ve sonsuz sürelidir, tabi ilişkiye girerseniz bozulur ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları için WhatsApp  den yazabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık testi

Su ile bekaret testi

Kızlık testinde neler belli olur ?

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.