Kızlık testi raporu örneği

Kızlık testi raporu örneği isteyen birçok genç kız arıyor. 21 yüzyılda olsak bile bekareti karşı cinse ispatlama çabaları azalmıyor, bu daha çok erkeklerin evlenecekleri kadının bakire olmasını istemeleriyle alakalı bir sosyal duvar olduğu için kadının çalışma hayatında erkek gibi yeralması bile bekaret konusunu yumuşatamıyor. Toplumun bakireliğe verdiği kıymetin yüksek olması bu konuyu kağıt üzerinde ispatlamaya yarayan kızlık testi raporu veya bekaret raporu gibi evraklarıda suistimale açık hale getiriyor. İşte bu noktada devletimiz bir sınırlama getirmiş, bir kadının bakire olup olmadığını gösterir rapor düzenlemeyi yasaklamış ( bir davaya delil teşkil edecek mahkeme kararı ile istenen kızlık testi raporları hariç ) Yani siz keyfi olarak devlet hastanesi veya bir özel bir jinekoloğa kızlık zarınızı muayene ettirtip bakire olup olmadığınızı bir kağıda yazdıramıyorsunuz. Burada asıl gerekçe şu , bayanların bakirelik durumları anlıktır, şu anda bakire olan bir kadın cinsel ilişkiye girdiğinde bakire değildir, bu durumda ilişkiden hemen önce alınmış bir bekaret raporunu göstererek toplumda bakirelik üzerinden bir yer edinebilir. Bu tip suistimaller zamanında çok yaşandı, yüksek ücrete sahte rapor düzenleyenler tıp etiğini yerle bir etti ve sonuçta kızlık testi raporu vermek yasa dışı hale geldi.

Kızlık testi rapor örneği matbu bir form olup üzerindeki boşlukların doldurulması ve altınında bir jinekolog tarafınca imzalanması ile hazırlanabileceği izlenimi ediniyor olabilirsiniz ama zaten mahkeme kararı olmadan hangi formatta yazılırsa yazılsın böyle bir evrak alma şansınız yok. Ama bunlara karşılık özel jinekoloji muayenehanelerinde kızlık zarı muayenesi yaptırtarak bakirelik durumunuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz, hatta ileri bir tarihte evlendiğinizde kızlık zarı kanama ihtimalinin yaklaşık olarak % kaç olacağı, yaklaşık olarak bekaretin bozulma tarihinin tahmin edilmesi, şüpheli durumlarda kızlık zarı zedelenmesi ile kızlık zarı bozulmasının ayrımının yapılması, doğumsal olarak hangi kızlık zarı çeşidine sahip olduğunuz size net olarak açıklanabilir, burada tek eksik bu detayların evrak haline getirilememesidir, şunuda aklınızdan çıkarmayın bu konularda sizin kafanızın rahatlaması başkalarının kafalarından daha önemlidir unutmayın.

Kızlık testi raporuna en fazal ihtiyaç duyan bayanlar esnek kızlık zarına sahip olduğunu düşünenlerdir, genellikle ilk cinsel deneyimde kızlık zarı kanaması gelmemesinden dolayı acaba kızlık zarım esnek mi şüphesi orataya çıkar, ama küçük bir dipnot koyalım ; esnek kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girdiğiniz kan gelmese bile bekaret muayenesinde anlaşılacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık testi

Su ile bekaret testi

Kızlık testinde neler belli olur ?

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.