Su ile bekaret testi

Su ile bekaret testi yapılabilir mi ? evde kendi kendine sabunla bekaret kontrolü mümkün müdür ? evde ayna yardımı ile bakirelik testi nasıl yapılır ? bekaret testi raporu örneğinde neler yazar ? bakire olup olmadığınızı anlamada leğen testi nedir ? bekaret testi nasıl yapılır resimli olarak nereden izleyebilirim ? bekaret testi ekşi sözlükte nasıl anlatılmıştır ?  kizi su dolu legene oturtmak bakire olup olmadığı hakkında fikir verir mi ?  kızlık zarı muayenesi yaptıranlar kayıtlara geçer mi ?

Yukarıdaki sorular size çok saçma ve gülünç gelebilir ama bizi  telefonla arayarak veya WhatsApp  den yazarak bu soruları hergün soruyorlar, bende bu konuda bilgilendirme amaçlı bir makale yazayım dedim. Kızlık zarı doğal yapısı gereği üzerinde bir veya daha fazla delik barındıran bir oluşumdur, dolayısı ile bir leğen suya oturan bir bakire bayandan hava kabarcığı çıkıp çıkmaması bekaret durumu hakkında bir fikir vermez, ayrıca vajina içinde normal şartlardada hava bulunur ve bakire olsun veya olmasın hava kabarcığı çıkabilir. Su , sabun, suyun kaldırma kuvveti gibi fiziki ortamları kullanarak kızlık testi yapmak mümkün değildir. Size bir fikir vermesi için yere konmuş bir aynanın üzerine çömelerek küçük dudakları sağa ve sola çektiğinizde kızlık zarınızın kendiniz görebilirsiniz, ama kızlık zarı çeşitleri çok fazla varyasyona yer verdiği için kızlık zarınızın bozulup bozulmadığını kendinizin kesin olarak anlaması pek mümkün olmaz, en iyisi bir jinekoloğa giderek kızlık testi yaptırmak ve kızlık zarı çeşidinizi, bekaretinizin bozulup bozulmadığını, evlendiğiniz zaman kızlık zarı kanaması olup olmayacağı gibi bilgileri öğrenmektir.

Kızlık testi ( bekaret testi ) kimyasal bir tahlil değildir, yada ultrason veya röntgenle anlaşılacak bir durum değildir, ezelden beri jinekologların gözle muayenesi ile gerçekleştirilir. Bazı hastalar hocam öksürük sebebi ile hastaneye gittim kan tahlili istediler , bakire olmadığım bu tahlilde çıkar mı gibi sorular yöneltiyor, bekaret kanda dolaşan kimyasal bir madde değildir dolayısı ile herhangi bir tahlilde çıkma ihtimali yoktur.

Bekaret bozulduktan sonra kalçalarda genişleme ve kilo alma gibi belirtiler olabilir mi ? buda tamamen batıl inanç olarak gruplandırılabilir, evlenen kızlarda artık kiloya dikkat etme ihtiyacı sosyal olarak azalacağından kilo alma sık rastlanır ama bu kızlık zarının bozulması ile tamamen alakasıdır. Evet sevgili okuyucularım, bu yazımı kızlık zarının bozulması konusundaki hurafeleri ortadan kaldırmaya adadım. Kızlık zarı muayenesi fiyatları ve birçok ayrıntı için WhatsApp den yazabilirsiniz, yada dan arayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık testi

Kızlık testinde neler belli olur ?

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.